O nas

muzyk

Cześć!

Kilka słów o nas i naszej pasji – muzyce.

Jacek

muzyk

Od ponad 15 lat gra na różnych instrumentach, które uprzednio naprawia. Jego pasja do muzyki zaczęła się, kiedy kupił stare skrzypce i po ich naprawie nauczył się na nich grać. Potem zaczął interesować się innymi instrumentami: trąbką, gitarą, perkusja, fortepianem, saksofonem, wiolonczelą. Umie naprawić prawie wszystko, choć sam ubolewa, że grać potrafi tylko na nielicznych.

Daniel

muzyk

Już jako dziecko pogrywał na gitarze, fortepianie i ukulele. Obecnie woli tylko gitarę, jako bardziej mobilną i poręczną. Czasami grywa na koncertach. Chętnie sięga po inne instrumenty, choć głównie z ciekawości, nie stara się być mistrzem każdego z nich. W naszej grupie zajmuje się głównie naprawą gitar, skrzypiec, wiolonczeli i innych instrumentów strunowych.

Marianna

Marianna dołączyła do naszej grupy 2015 roku jako ekspertka od strojenia i naprawy fortepianów. Sama chętnie grywa na saksofonie, gitarze i fortepianie właśnie, czasami także śpiewa. Posiada w domu 2 fortepiany i pianino, więc pozostaje zawsze otoczona muzyką.