Responsywne projektowanie stron www

  • 0
Projektowanie stron www

Responsywne projektowanie stron www

Category : Bez kategorii

Dlaczego moja firma powinna mieć responsywny projekt strony internetowej?

Responsywne projektowanie stron internetowych stało się rozwiązaniem dla firm, które chcą mieć przyjazny interfejs dla użytkownika i większą liczbę klientów. Jeśli Twoja firma nadal nie posiada responsywnej strony, być może zauważyłeś już niższą liczbę odwiedzających i rozczarowujący współczynnik konwersji.

Responsywne projektowanie stron internetowych ma kluczowe znaczenie dla większości firm, ponieważ pozwala użytkownikom szybko i płynnie poruszać się po stronie korzystając z urządzeń mobilnych. Ważne elementy Twojej strony internetowej mogą być wyświetlane na smartfonie i wyglądać jak w pełni funkcjonalna strona www. W przypadku braku responsywności, klient korzystający z telefonu bądź tabletu może szybko zniechęcić się do dalszego przeglądania Twojej strony.

Projektowanie stron www

W przypadku, gdy Twoja strona nie będzie dostosowana do urządzeń mobilnych, może spaść w wynikach wyszukiwania na niższe pozycje.
Jeśli Twoja firma osiągnie kiepskie wyniki wyszukiwania, stracisz znaczną ilość ruchu, a co za tym idzie, konwersję.

Google zwróciło również uwagę, że firmy, które mają jedną stronę responsywną – zamiast jednej wersji standardowej i jednej wersji mobilnej – są znacznie łatwiejsze do wykrycia przez boty, ponieważ posiadają tylko jeden adres URL.
Potencjalni klienci mogą również czytać opinie o Twojej firmie, a nawet znaleźć Cię w ruchliwym miejscu za pomocą Google Maps, które są szczególnie istotne dla potrzeb użytkowników mobilnych.

Podsumowując, odpowiednie projektowanie stron www rybnik sprawia, że witryna staje się przyjazna użytkownikowi, a także wyszukiwarkom, co przekłada się na wzrost konwersji.


Leave a Reply